Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /lubawapl/gimnazjum.lubawa.pl/wp-includes/plugin.php on line 600

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /lubawapl/gimnazjum.lubawa.pl/wp-includes/plugin.php on line 600

Warning: Parameter 2 to M_DataMapper::set_custom_wp_query_where() expected to be a reference, value given in /lubawapl/gimnazjum.lubawa.pl/wp-includes/plugin.php on line 291

Warning: Parameter 2 to M_DataMapper::set_custom_wp_query_groupby() expected to be a reference, value given in /lubawapl/gimnazjum.lubawa.pl/wp-includes/plugin.php on line 291

Warning: Parameter 2 to M_DataMapper::set_custom_wp_query_fields() expected to be a reference, value given in /lubawapl/gimnazjum.lubawa.pl/wp-includes/plugin.php on line 291

Warning: Parameter 2 to M_DataMapper::set_custom_wp_query() expected to be a reference, value given in /lubawapl/gimnazjum.lubawa.pl/wp-includes/plugin.php on line 291
W konkursach | Gimnazjum im. Biskupów Chełmińskich w Lubawie  

W konkursach

ROK SZKOLNY 2012/2013

 

Lp.

 Nazwa konkursu 

 Termin

 Osiągnięcia

Imię nazwisko ucznia Nazwa osiągnięcia
1. Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego 21.02.2013 Olga Krezymon
Agata Ksieniewicz
M.Licznerska
M.Zawadzka
K.Nadolski
2. Konkurs Plastyczny
„Czarno-białe obrazy z życia”
27.02.2013 Patryk Januszewski
Adrianna Zalewska
II miejsca
nagroda specjalna
3. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowyz Języka Niemieckiego 04.03.2013 M. Szudzińska
W. Miszczak
dyplom
dyplom
4. Maraton Matematyczny 15.03.2013 M.Grynberg
A.Kotewicz
D.Grobowski
M.Neumann
M.Zawadzka
P.Rucińska
I miejsce
I miejsce
II miejsce
II miejsce
III miejsce
III miejsce
5. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Geografii 28.02.2013 M.Neumann
D.Sikorska
finalista
laureat
6. Powiatowy Konkurs Informatyczny 11.04.2013 Katarzyna Trzeszewska Podziękowanie
7. XXI Rejonowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy Polskiego Czerwonego Krzyża 10.05.2013 P.Jankowska
K.Welle
M.Licznerska
D.Sikorska
M.Szudzińska
dyplom
dyplom
dyplom
dyplom
dyplom
8. Konkurs Literacki Święty Izydor Patron Rolników maj 2013 Beata Laskowska
Weronika Kwiatkowska
wyróżnienie
wyróżnienie
9. e-Szkoły Kompetencji Kluczowych 14.06.2013 Gimnazjum im. Biskupów Chełmińskich certyfikat
10. Szczególne Osiągnięcia w Konkursach Przedmiotowych 14.06.2013 Dominika Sikorska dyplom uznania
11. Akcja Dzień „de i der-tag.pl” 4.10.2013 podziękowania
12. „Ludzie Miłosierdzia Podobni do Nas, Święci dla Nas” 26.10.2013 Natalia Hejda III miejsce

ROK SZKOLNY 2011/2012 

 

Lp.

 

Nazwa konkursu

 

 

Termin

Osiągnięcia
Imię nazwisko ucznia Nazwa osiągnięcia
1.  

Ogólnopolski Konkurs ,,Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski

12.01.2012. Bartosz Pryba
Adrianna Hoffman
Marta Grynberg
Maria Janus
III Miejsce
2 Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego 14.03.2012 Aleksandra Janus  

laurat

3 Udział w Przeglądzie
,,Łowie Tatnty
15.03.2012r. Barbara Kaczorowska
Daria Grzywacz,
Nina Wojtowicz
Dyplom
4 Udział w Przeglądzie

,,Łowie Tatnty

15.03.2012r. Barbara Kaczorowska Wyróżnienie
5 Udział w Przeglądzie
,,Łowie Tatnty
15.03.2012r. Daria Grzywacz Wyróżnienie
6 Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Biologii 15.03.2012 Tobiasz Mateusz Sławiński Laureat
7 Udział w Przeglądzie
,,Łowię Talenty”
15.03.2012r. Zespół ,,Przerwa techniczna

Katarzyna Nehring

wyróżnienie

Grand Prix

8. Udział w Przeglądzie
,,Łowię Talenty”
15.03.2012r. Paulina Piotrowicz
Ewy Ostrowskiej
Dyplom
9 Udział w Przeglądzie
,,Łowię Talenty”
15.03.2012r. dla Grupy Tanecznej Grand Prix
10 Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Geografii 16.03.2012 Marta Grynberg
Mateusz Ankiewicz
Lauerat
finalista
11 Młodzieżowy Konkurs Wiedzy Morskiej  „Polska Marynarka Wojenna, Historia Wybrzeża Polskiego’’ 15.04.2012r. Aleksandra Gacioch
Mateusz Ankiewicz
Dyplom
I miejsce klasyfikacji zespołowej
12 Młodzieżowy Konkurs Wiedzy Morskiej ,,Polska Marynarka Wojenna, Historia Wybrzeża Polskiego’’ 15.04.2012r. Mateusz Ankiewicz Dyplom III miejsce w strzelaniu z broni pneumatycznej
13 Młodzieżowy Konkurs Wiedzy Morskiej ,,Polska Marynarka Wojenna, Historia Wybrzeża Polskiego’’ 15.04.2012r. Aleksandra Gacioch Dyplom
IV miejsce w wiązaniu więzów żeglarskich
14 Młodzieżowy Konkurs Wiedzy Morskiej ,,Polska Marynarka Wojenna, Historia Wybrzeża Polskiego’’ 15.04.2012r. Aleksandra Gacioch Dyplom
VI miejsce w strzelaniu z broni pneumatycznej
15 XI Wojewódzki Festiwal Piosenki Turystycznej 20.04.2012 Agata Tecław Podziękowanie
16 XI Wojewódzki Festiwal Piosenki Turystycznej 20.04.2012 Alicja Wilczopolska za zajęcie

II miejsca

17 XI Wojewódzki Festiwal Piosenki Turystycznej 20.04.2012 Zespół z Lubawy za zajęcie

II miejsca

18 XI Wojewódzki Festiwal Piosenki Turystycznej 20.04.2012 Zespół z Lubawy Dyplom za udział w festywalu
19 XI Wojewódzki Festiwal Piosenki Turystycznej 20.04.2012 Alicja Wilczopolskiej Dyplom
za udział
w festiwalu
20 ,, Banknot Banku Spółdzielczego’’ konkurs plastyczny 14.05.2012r. Dominika Andrzejewska Gratulacje za zajęcie I  miejsca
21 IX Festiwal Piosenki Niemieckiej 17.05.2012 Anna Wiśniewska Podziękowanie za przygotowanie
uczestników
22 IX Festiwal Piosenki Niemieckiej 17.05.2012 Zespół ,,Der Zufall’’
Dominika Klonowska
Agata Ksieniewicz
Olga Krezymon
Sandra Roczeń
Dyplom
za udział
23 XXX Konkurs Recytatorski ,,Spotkanie z Poezją’’ 18.05.2012 Agata Ojdowska
Aleksandra Kowalska
Dyplom
Dyplom
24 Międzyszkolny konkurs Plastyczny ,,Ścieżkami Leona Wyczółkowskiego 25.05.2012 Dominika Andrzejewska Dyplom
za zdobycie
Nagrody Głównej
25 X Powiatowy Sejmik Ekologiczny  w kategorii ,,Konkurs fotograficzny’’ 29.05.2012 Gimnazjum w Lubawie Dyplom za zajęcie              I miejsca
26 X Powiatowy Sejmik Ekologiczny  w kategorii ,,klasyfikacja ogólna’’ 29.05.2012 Gimnazjum w Lubawie Dyplom za zajęcie              III miejsca
27 X Powiatowy Sejmik Ekologiczny 29.05.2012 Barbara Podobińska-Prokop Podziękowanie
28 V ogólnopolskim konkursie językowym na anglojęzyczną kartkę
z pamiętnikaDay by Day
19.06.2012 Olga Krezymon
Aleksandra Janus
Aleksandra Gacioch
Tomasz Szczepański
Oliwia Wiergowska
Barbara Jakubowska
Agata Ojdowska
Dyplom
Dyplom
Dyplom
Dyplom
Dyplom
Dyplom
Dyplom
29 V ogólnopolskim konkursie językowym na anglojęzyczną kartkę z pamiętnika

Day by Day

19.06.2012 Anita Witkowska-Szczepańska Dyplom za przygotowanie uczniów do konkursu
30 Diecezjalny konkurs – literacko – plastyczno – multimedialny ,,Święta  Elżbieta węgierska-królowa biedaków” 27.10.2012 Marta Sudzińska
Marlena Licznerska
wyróżnienie
wyróżnienie